VW cd player golf passat tauran

Shitet nga: Vw cd player 06 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd playeri eshte ne gjendje te rregullt + codi
Passat golf tauran etj
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim