VW navigacion orginal golf bora passat polo etj.

Shitet nga: Vw Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Navigacioni eshte orgjinal i prodhuar nga vw

Eshte ne gjendje shume te mire teknike veq me montuar
Me code
Tv
Aux
Navi
Radio044765454
049765454


Golf4
Bora
Passat
Polo
Lupo

SharonNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim