Videoregjistrues kamer per veture HD 720p CCTV

Shitet nga: Arben 01 Tet 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
NXITONI DHE SHIKONI SHPALJET E MIA TE TJERA. KAM SHUME PRODUKTE ME QMIME SHUME TE VOLITSHME!
http://www.merrjep.com/Shpalljet/Gjithë-Kosova?Sort=PriceAsc&Search=+37744563044&Types=ForSale

Shes videoregjistrues per veture.

Karakteristikat:
- funksionet: incizim HD/foto/shikimi i incizimeve me ze
- incizimi High Definition
- incizon naten
- funksioni i incizimit automatik kur kerri niset dhe pauzes kur ndalet
- pranon kartela SD der 32 gb (5-14 ore incizim pa nderpre

Ne komplet jane:
- kamera
- mbajtesi
- kablli usb
- mbushesi per kerr

Tel dhe WhatsApp, Viber +37744563044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim