Vw cd player me 1cd + casete radio. Orginal vw

Shitet nga: Vw 13 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte ne gjendje shume te mire
Me kod te vetin eshte i prodhuar nga vw eshte orgjinal
Pason ne tipe
Golf 4
passat
polo
lupo
sharan
Bora
etj
Pres vetem blers serioz
049765454
044765454 edhe viber

Flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim