Vw cd shanzher 6 cd golf passat tauran

Shitet nga: Vw cd 13 Jan 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd shanzheri eshte ne gjendje te rregullt
Ben per vw te ndryshem

044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim