Vw navigacion

Shitet nga: Vw 04 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Navigacioni
Eshte ne gjendje shume te mire teknike veq me montuar
Posedon cd me harta
Me code
Tv


Vw golf
Bora
Passat
Polo
Sharan
044765454
049765454

Tag tag tag
Navi
Cd
Player
Mp3
Dvd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim