Vw navigacion orginal

Shitet nga: bekim auto 26 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte ne gjendje te rregullt me kod i kompletum
Eshte orginal vw
Ben per
Golf
Bora
Passat
Polo
Lup
Sharan
044765454
04976545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim