Vw radio orgjinale per vw cady

Shitet nga: Vw 02 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Vw radio orgjinale
Eshte ne gjendje shume te mire teknike
Ka mundesi te perdoret edhe ne vw te tjer lidhet me cd
Ben edhe per golf 4 bora cady
Polo passat golf 5 6

044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim