telefon per a8

Shitet nga: xoni 22 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
telefon per veture a8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim