>HELIBOOST< Turbo (CHRA) Shop. Prodhim Anglez/..

Shitet nga: HELIBOOST 15 Maj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
"HELIBOOST"
Turbo (chra-zemra) Shop.

Ju ofrojmë Turbinat (CHRA-Zemrat) të Reja (jo të riparuara), Prodhim Anglez/Made in UK(jo prodhim Kinez) për shumë llojet e veturave si;

VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Peugeot, Citroën, Ford, Volvo,
Seat, Skoda, Fiat, Mazda, Nissan, Mitsubishi, etj....

Vërejtje:
Të gjitha llojet e Turbinave(CHRA) që ne ju ofrojmë kanë garancion 12 muaj nëse vetura juaj është nën 150.000 km të kaluara, mbi 150.001 km të kaluara kanë garagncion 6 muaj, mbi 200.000 km te kaluara garancion 3 muaj.

Oferta:

VW: 1.9 TDI (63, 66, 74, 77, 81, 85, 96, 110 KW), 2.0 TDI (100, 103 KW).
Polo(IV), Golf IV dhe Bora IV (TDI pa të kuqe, me Nje, Dy dhe Tre të kuqe) Golf V, Jetta V, Beetle, Caddy III, Touran, Sharan, Passat (TDI, me Një, Dy dhe Tre të kuqe(B5 - B5.5 - B6), T5 transporter.

BMW: 2.0 d (100, 110, 120, 130 KW). 2.5 d ( 130, 170, 173 KW). 3.0 d (135, 142, 160, 170, 173 KW)
320, 330, 520, 525, 530, 730, X3, X5, X6.

Audi: 1.9 TDI (66, 74, 77, 81, 85, 96 KW), 2.0 TDI (103 KW).
A3 I-II (8L- 8P), A4 (B6-B7), A6 (96kw (C6),

Mercedes-Benz: 220 cdi (85, 90, 95, 105, 110 KW). 270 cdi (125, 130 KW). 320 cdi (145 KW).
C-class, E-class, S-class.

Seat: 1.9 TDI (66, 74, 77, 81, 85, 96 KW), 2.0 TDI (96, 100, 103 KW).
Altea, Leon, Toledo III, Alhambra, Cordoba, Ibiza III.

Skoda: 1.9 TDI (66, 74, 77, 81, 85, 96 KW), 2.0 TDI (100, 103 KW).
Fabia, Octavia I & II, Superb II, Roomster.

Renault: 1.5 dCI (48, 60, 74, 76 KW), 1.9 dCI (88, 96 KW), 2.2 dCI (110 KW).
Clio II, Megane II, Modus, Scenic II, Kangoo I-II, Laguna II, Espace III-IV, Vel Satis, Avantime.

Volvo: 1.9 D (85 KW).
S40 I, V40.

Nissan: 1.9 dCI (88KW). 1.5 dCI (60KW)
Primera. Almera. Micra

Mitsubishi: 1.9 DI-D (85 KW).
Carisma(2001-2006), Space Star(2001-2005).

Peugeot: 1.6 HDI (80-82 KW), 2.0 HDI (66-80-KW).
206, 207, 307, 308, 407, 1007, 3008, 5008, Partner(2005)

Citroën: 1.6 HDI (80, 82 KW), 2.0 HDI (66, 80 KW).
C2, C4, C5 I..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim