"FORD-SERVIS- JASHANICA"autopjes-servis. vetura.

Shitet nga: 29 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim auto pjesë dhe bëjmë servisimin e tipit te veturave FORD - VOLVO

KA
FIESTA
FUSION
FOCUS
B-MAX
C-MAX FORD SERVIS ME TRADIT MBI 25 VJEQARE
S-MAX
KUGA
MONDEO
CONECT
TRANSIT
GALAXY
BENZIN dhe DIZEL
------------------------------------------------------------------------------
VOLVO - 1.6-2.0-2.2 DIZEL keto tipe :

C 30 - C 70 2006 e nalt
S 40 2004 e nalt
S 60 2010 e nalt
S 80 2006 e nalt
V 50 2004 e nalt
V 60 2010 e nalt
V 70 2008 e nalt
XC 60 2009 e nalt
XC 70 2008 e nalt

gjindemi te tregu i gjelbert ne PRISHTINE ose te ( tregu i vjeter ).
tel ; 038 235 513 044 112 628 / 044 650 843
punojme prej ora 9:00 deri 18:00
E HENE deri E SHTUNE
na kerkoni per ma sakt ne GOOGLE MAP : FORD JASHANICA lidhja e prizrenit PRISHTINE.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vetura automjete autopjes dhe pajisje te gjitha kategorit , troje, banesa, shtepia ,kopshte ,audi,golf ,pasat ,bmw ,,opel, toyota, citroen, volvo, pezho, fiat, lancia, alfaromeo, kompjutera, hotele, restaurant lokale, mersedes, suzuki, pisha, dhoma, kuzhina, nxemje, ora, salla, dasma, tapeta, pllaka, laminat, tavolina, volswagen, bicikleta, toka, kafiteri, goma, fellne, maska, mbrojtsa, drita, lled drita, kamiona, traktora, auspuha, berber, hidrofora, brava, dryna, motorra, ndrrus, xhama, ngjyra, llaqe, kompjutera, programe, llaptopa, kompresora, elektromotora, pompa, kepuc, patika, pantollona, kulma, ari, argjent,


----------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim