"FORD-VOLVO- JASHANICA"autopjes-servis PRISHTINE

Shitet nga: Bekim 29 Maj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim auto pjesë dhe bëjmë servisimin e tipit te veturave FORD - VOLVO

KA
FIESTA
FUSION
FOCUS
B-MAX
C-MAX FORD SERVIS ME TRADIT MBI 25 VJEQARE
S-MAX
KUGA
MONDEO
CONECT
TRANSIT
GALAXY
BENZIN dhe DIZEL
------------------------------------------------------------------------------
VOLVO - 1.6-2.0-2.2 DIZEL keto tipe :

C 30 - C 70 2006 e nalt
S 40 2004 e nalt
S 60 2010 e nalt
S 80 2006 e nalt
V 50 2004 e nalt
V 60 2010 e nalt
V 70 2008 e nalt
XC 60 2009 e nalt
XC 70 2008 e nalt

gjindemi te tregu i gjelbert ne PRISHTINE ose te ( tregu i vjeter ).
tel ; 038 235 513
punojme prej ora 9:00 deri 18:00
E HENE deri E SHTUNE
na kerkoni per ma sakt ne GOOGLE MAP : FORD JASHANICA lidhja e prizrenit PRISHTINE.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------vetura automjete autopjes dhe pajisje te gjitha kategorit , troje, banesa, shtepia ,kopshte ,audi,golf ,pasat ,bmw ,,opel, toyota, citroen, volvo, pezho, fiat, lancia, alfaromeo, kompjutera, hotele, restaurant.


----------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim