Bagazh per veture

Shitet nga: zzzzz 29 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes bagazhin per veturë,
e po sa ardhur nga zvicrra ,bagazhii i ri
tel 044170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim