Batarie per kamjon 95 ah ose per kerr

Shitet nga: Bataria per kerr 14 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes batarin po sa ardhur prej zvicrre para tre mujve asht ble ne zvicrre vetum nji kamjon e kam pru ne ks dhe nuk e kam per perdor orgjinal i mercedesit asht akumllatori per ma shum info nr. 044493334. qmimi i diskutushum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim