Blejm TERMO të vjetra

Shitet nga: pr 17 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Nese posedoni termo dhe jeni i interesuar ta shisni, kontaktoni ne viber : +37744819281.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim