Bmw Federa sport

Shitet nga: Bmw E60 16 Jan 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
-SHITEN FEDERA (SPIRALE) SPORT ORIGJINAL ME TE ULTA PER BMW E60 NGA GJERMANIA.
- Bmw 520, Bnw 525, Bnw 530, Bmw 535.PREJ VITIT 2003 DERI 2010.
- Shiten (4COPA KOMPLET) TE PARAT DHE TE PASMET.
-Qmimi komplet 130€.
-TEL:045/631095
-VIBER: +37745/631095 ////////////////////////////////////////Bmw Bmw 520 Bmw 525 Bmw 530 Bmw 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim