Branik Golf 7

Shitet nga: Branik Golf 7 18 Jan 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet braniku i par per golf 7 posedon sezora parkingu dhe drita mjegulle
Tel 044219061
Viber 0038649219061

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim