D1R.D1S.D2S.D3S xenon philips&osram original 100%

Shitet nga: xenon Dje 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
D1R-D1S-D3S-D2S-D2R OSRAM&PHILIPS,,, KEMI DHE TRAFO ORIGJINALE PER TE GJITHA VETURAT.ME GARANCION....... . BALLAST ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Valeo Hella. Bosh.. Osram''
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim