Drita xenon. dhe disa pjes tjera

Shitet nga: Isa 29 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes kto drita xenon 2 plus nja reserv jan te rea. Alternator per vetura japoneze, Shtop per golf 2, Shtop per opell askona, Shtop per VW sedi sakt per cilin model esht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim