FARA XENON ORGJINAL ME LLED GOLF 6

Shitet nga: Bujar Dje 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fara orgjinal xenon me lled per golf 6 komplet me trafo dhe me drita bojn per limozin dhe karavan orgjinal vw
Tel 049472215 bujar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim