GOMA TE KOMVE ORGJINAL VW AUDI

Shitet nga: Bujar Dje 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes goma te komve orgjinal per vw dhe audi
Tel 049472215 bujar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim