HOVERBOARD GRAND STORE / kualitet dhe qmim i mire

Shitet nga: Nard 08 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
hoverboard rrota dyqan i specializuar per shitje te produkteve hoverboard smart balanace wheel - self balance scooter Me pakice dhe shumice.

GJENDEMI ne grand store *** KATI 3-te *** Veternik Prishitne.

Kemi modele te ndryshme dhe shumllojshmeri ngjyra, po ashtu bejm servisimin e te gjitha modeleve hoverboard tel 045 204 208 facebook: hoverboard grand store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim