Hoverboard SMART BALANCE - supeqmime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NIL 22 Krr 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Hoverboard - gjitha ngjyrat

6.5 inch normal - 130 euro

6.5 inch me blututh led drita dhe qels 159.99 euro
6.5 inch me Bluetooth led drita dhe qels (me dizajnet me te reja 2017) - qmimi vetme 169.99
6.5 inch pa blututh gold chrome metalic dhe silver 145 euro


6.5 inch model Lamborghini- 180
8 inch model lamborghini - 200 euro

Hummer modeli i ri - qmimi 270


Transporti gratis ne krejt kosoven - pagesa pasi ta pranoni produktin

Per porosi tel
+377 45 204 208

Ose direkt
ADRESA: ALBI MALL - Prishtine (hyrja lindje kati zero)

per ti pare modelet dhe per tu informuar mbi qmimet
VIZITO FAQEN FACEBOOK:

Na gjeni ne:
facebook:
https://www.facebook.com/hoverboardrrota

Instagra:
https://www.instagram.com/hoverboard_rrota_albimall

snapchat:
hoverboardrrota


VIBER tel 045 204 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim