KUK PER GOLF 5 DHE GOLF 6

Shitet nga: Bujar Dje 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kuk komplet per golf 5 dhe 6
Ne gjendje shum te mir
Tel 049472215 bujar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim