Kapak motori te Renos 1.9 dci

Shitet nga: iliri Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kapak motori 1.9 dci per Reno Megane II,Reno Scenic II,Reno Clio II. Kapaki eshte ky ne foto.Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim