Kimika

Shitet nga: Treger 31 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES 2.KIMIKA ORIGJINAL HONDA

KIMIKA TE RI ME LOGO HONDA NGJYRA E BARDH DHE ZEZE MATERIALI PLASTIK E FORT
KIMIKAT JANE TE RRALL SHUME TE BUKUR PER KOLEKSIONIM TE RI PA PERDOR QELEN (SILLEN) NE MES NUK KANE PULL APO,NDERPRES
QMIMI 6.EURO PER COPE

AUDI,AUDI S LINE,RS,S4,A3,A6,,A4,A5,A8 A7,QUATRO,BMW,AIFON,4,4S,5,5S,5C,6,6S
FOTROLL,FOTROLLA,BRISK MERCEDES BENZ,
KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA
VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES,
LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC,
BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,AP,ZENITH,CHOPARD,CASIO,CITIZEN,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,BRISK,THIK,BRISKU,BRISKA
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA CERTINA,SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5,MBROJTSE
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
KOLEKSIONIM.MERCEDES,AMG,BRABUS,AKSESA.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA,DIESEL .SEIKO,GUESS.CK,CROSS
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5
LONGINES CARTIER AP,FOSSIL ETJ VESHJE
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,CAMERA,NIKON
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,CANON
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TIGUAN
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.TE TJERA,KULETA,KULET,QANTA,QANT,
HERMES,CERTINA,TISSOT,SEIKO,CERTINA,LEKUR,RRYPA,RRYP,VARRSE,MBAJTSE
VARRSE,ESPRIT,TREND,TRENDI,LEKUR,LEKURE,KULET,KULETA,PORTOFOL
TE TJERA,MERCEDES BENZ,ML,CLS,CLK,AMG,ELEGANCE,CLASIC,AVANGARD,VIVEO,CROSS KULETA,QANTA
VITO,ATEGO,SPRINTER,MB,E KLASE,A,B,C,SMART,BMW,X3,X5,X6,SYZE,SYZA,
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim