Mask kamei

Shitet nga: Nz 21 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes ose ndrroj mask per passat 2001 deri 2004 si dhe mbrojtse te plastikes per ansore per passat 1997 deri 2004 komplet plastikat kushtojn 30 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim