Motorra

Shitet nga: ceti 16 Maj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
motorra mercedes 220 ,190,250,3300mg,dizell/ reno klio 1,5dci/1,4 16v,1.2 benzin/opel corsa c 1,7 japan /opel astra 1,7 xherman/opel astra 1,6 16 v/korsa b dhe c 1200cc 8v/ford mondeo 2,0 benzin ,1.8 td.1.6 dizell/motorra g4 tdi.sdi.1,6 /1,8/1,4 benzin/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim