Motorri 1.9 sdi

Shitet nga: Vw 04 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet motorri dhe pjeste tjera per passat 2 karavan. Motorri eshte ne gjendje fantastike i pa riparuar ndonjehere. Vetem motorri pa pjeset percjellese kushton 500 euro pa diskutim. Motorri eshte ne gjendje pune dhe mund te provohet. Vetura gjendet tej autoservis EUROPA-A ne fshatin mazgit.
044180085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim