Pjes per Golf 3 Karavan -98

Shitet nga: Golf 3 26 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per golf 3 karavan viti 98.
Pjes per shitje:
Klima me instalim.

Gypeki me gjom.
Farat para.
Shtopat.
Hollogenkat.
Tavani shum i rujtur me shiber.
4 dyert me gjama me rrym komplet.
Braniku i par dhe i mrami.
Trapi i mram me gjith amortizera.
Llajsnet e prexhve komplet.
Te gjitha keto pjes jan vetures ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim