Pjes per bmw 530d 2005 Mpaket si dhe te thjesht ..

Shitet nga: Blerim mjeku 12 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per BMW 530diesel M paket si dhe 530 d te thjesht 525 diesel kemi pjes edhe per vetura tjera si audi golf pasat ford vetuturat jan ne gjendje te rregullt te ardhura nga anglia me qmime te volitshme auto servia TAFA gjendemi ne veterrnik ne hyrje te hajvalis per inoformata ne tel 044168298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim