Pjes per golf audi gjeta pasat fijt punto

Shitet nga: xxx 13 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per golf 2,3 pasat 2 gjeta audi 80 fijat punto 2002 si dhe shes motorra per golf
1.9 tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim