Pjese per ford focus bmw318,bmw coupe audi a4 etj

Shitet nga: Sahit 04 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese per keto vetura: ford focus,mercedes 124,e 220 cdi , golf 2, kombi mb 100, fiat punto, bmw 99 coupe 1.6 edhe bmw 318 3she viti 2003 ,peoguet 206,ford galaxy dhe audi a4 viti 2003 ,e class 300 turbo dhe kemi poashtu edhe fara te sprinterit 2010 kemi edhe dizne per ford focus tdci kemi pjese edhe per sharan viti 2002 1.9 tdi per me shume info kontaktoni ne numrim 044375100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim