Pjese per ford focus bmw318,golf 4,5 audi a4 etj

Shitet nga: Sahit 07 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese per keto vetura: ford focus,mercedes 124,e 220 cdi , golf 2, kombi mb 100, fiat punto, bmw 99 coupe 1.6 edhe bmw 318 3she viti 2003 ,peoguet 206,ford galaxy dhe audi a4 viti 2003 ,e class 300 turbo dhe kemi poashtu edhe fara te sprinterit 2010 kemi edhe dizne per ford focus tdci kemi pjese edhe per sharan viti 2002 1.9 tdi , golf 5 , Opel zafira , polo 1998 per me shume info kontaktoni ne numrim 044375100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim