Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it

Shitet nga: Erion Sot 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it.Viti:1973.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim