Shes pjese motorrit per Kia Sportage edhe karseris

Shitet nga: Ragip 20 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese motorrit per gjip Kia Sportage edhe shiten pjeset e tjera te motorrit dhe te karaseris . Tel 044 259 066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim