TIMON PER GOLF 4 PACIFIK

Shitet nga: Flamur 22 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes vollan (Timon) per veturë:
1. Golf 4 apo PASSAT 3/4.
Timoni është në gjendje tepër të ruajtur dhe me AirBag.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim