TIMON PER GOLF 4

Shitet nga: Flamur 06 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes vollan (Timon) per veturë:
1. Golf 4 apo PASSAT 3/4.
Timoni është në gjendje tepër të ruajtur dhe me AirBag.

QMIMI FIKS

VW, AUDI, BMW, GOLF, PASSAT, MERCEDES,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim