TREGER SKI PER PER BARTJEN E BICIKLETES

Shitet nga: Treger 17 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES TREGERIN NE FORM TE SKI-S PER BARTJEN E BICIKLETES MBI KULM TE VETURES

TREGER BICIKLETE (SHERPAS) GJERMAN ALUMIN I FORT HAPET DHE MBYLLET ME QELS
MONTOHET MBI KULM TE VETURES ..

SQARIM:
VETURA DUHET TI KET HEKRAT E VET PERMBI KURSE
BICIKLETA NE FOTO ESHT VETEM REKLAM QE TREGON SI MONTOHET SKIJA ...SHITET VETEM KJO SKIJA QE SHIHET NE FOTON ME BARI


044911160AUDI,AUDI S LINE,RS,S4,A3,A6,,A4,A5,A8 A7,QUATRO,BMW,AIFON,4,4S,5,5S,5C,6,6S
FOTROLL,FOTROLLA,BRISK MERCEDES BENZ,
KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA
VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES,
LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC,
BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,AP,ZENITH,CHOPARD,CASIO,CITIZEN,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,BRISK,THIK,BRISKU,BRISKA
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA CERTINA,SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5,MBROJTSE
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
KOLEKSIONIM.MERCEDES,AMG,BRABUS,AKSESA.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA,DIESEL .SEIKO,GUESS.CK,CROSS
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI
LONGINES CARTIER AP,FOSSIL ETJ VESHJE
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,CAMERA,NIKON
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMENS,GALAXY SONY ERICSON,CANON
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TIGUAN
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.TE TJERA,KULETA,KULET,QANTA,QANT,
HERMES,LEKUR,RRYPA,RRYP,VARRSE,MBAJTSE
VARRSE,ESPRIT,TREND,TRENDI,LEKUR,LEKURE,KULET,KULETA,PORTOFOL
TE TJERA,MERCEDES BENZ,ML,CLS,CLK,AMG,ELEGANCE,CLASIC,AVANGARD,VIVEO,CROSS KULETA,QANTA
VITO,ATEGO,SPRINTER,MB,E KLASE,A,B,C,SMART,BMW,X3,X5,X6,SYZE,SYZA,
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA,TREGER,TREGERA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR,SKI,SKIJA,MBAJTS
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim