Ulëse për Mercedes

Shitet nga: arian 15 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten komplet ulëset dhe tapacirat për Mercedes W124 (200, 250, 300) në gjendje të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim