VW Golf 5 shtopa komplet extra te ardhur nga ch

Shitet nga: Vw Sot 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten shtopat per golf 5 dhe jan komplet
Te ardhur nga ch
Te perdorur
Shtopat jan extra
Qmimi i voliteshem
044765454
049765454Tag tag
Golf
Shtopa
drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim