bagazh per veture

Shitet nga: zzzzz 20 Krr 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes bagazhin per veturë,
i po sa ardhur nga zvicrra ,bagazhi ka kto dimensione 220cm50cm40cm
tel 044170 898 dhe
049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim