turbina treja orginale me garancion

Shitet nga: suad 12 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbo servis & turbina te Reja & riparimin te gjitha llojet Garancion 6 deri 24 muj

golf 4 5 6 7 vw passat audi bmw renault pegueot citroen suzuki hunday galaxy jaguar golf alfa ford bora touran tiguan sharan 6 muj garancion si dhe rregulimin e diznev bosh delphi simens si dhe pastrimin e partikelfilterit me garancion 6 muj turbin turbina turbo vw golf audi sharan touaran toaureg pasat tiguan renault pegueot ford galaxy bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim