BRISK I VOGEL VARRSE QELSI ORIGJINAL AUDI-A3

Shitet nga: R.R 15 Krr 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Varrse Qelsi Brisk Audi A3 Origjinal

Brisk i vogel Varrse qelsi per vetur Audi-A3 Varrsja èsht shumë e bukur dhe e rrallë materiali plastik e fort dhe qelik masat 5.X 2.5 cm i ri pa perdor me kuti i bler ne Gjermani qmimi 15.EuroNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim