Brisk

Shitet nga: BENZ 01 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES BRISKUN E VOGEL PËR QELSA MERCEDES BENZ MADE IN GERMANY

BRISK I VOGEL I RI PA PËRDOR ME KUTI I BLERË NË GJERMANI SHUMË I BUKUR DHE I RRALLË
BRISKU ËSHT ME 6.TEHA TË NDRYSHËM NGA METALI I GJATË 5.CM I GJERË 1.CM.LOGON MERCEDES BENZ TË GRAVUME


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim