Dekor per qelsa ( silicone cover)

Shitet nga: Niki 22 Maj 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
viber 049 182 534 - 049 464 654 !! kemi ngjyra te ndryshme 6€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim