Fara Shtopa BMW AUDI WV nga viti 2005

Shitet nga: Gima 08 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes fara dhe shtopa per te gjitha llojet e BMW dhe AUDI WV
Posedojme dhe fellne te llojeve te ndryshme si te reja dhe te vjetra(perdorura)
Pranojme dhe porosi per pjese te veturave te cilat nuk mundeni ti gjeni ne mundemi me i sjelle ne pak dite ne Prishtine
Posedojme dhe te gjitha llojet e gomave per te gjithe llojet e veturave dhe te kamionave per traktor etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim