JAKNEN PER TE RRITUR

Shitet nga: Benz 10 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES JAKNEN PER TE RRITUR ORIGJINAL MERCEDES-BENZ E BLER NE GJERMANI


JAKNE E RE ORIGJINAL, MERCEDES COLLECTION, NGJYRA E ZEZE ME VIJA NGJYRE HIRI, E MADHE..XL.
MATERIALI NYLON DHE POLYESTER,, JAKNE E LEHT,,REZISTENT NDAJ SHIUT DHE BORES
JAKNE SPORTIVE SHUME E BUKUR PER MERAKLI TE MERCEDESIT..

SQARIM: KJO JAKNE ESHT E RE PA PERDOR DHE VJEN NGA NJE AMBIENT SHUME I PASTERT KU NUK PERDORET DUHANI SI DHE NUK KA KAFSH SHTEPIAKE..

Mob 044911160Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim