Jakne e Re Origjinal ~Mercedes -Benz~

Shitet nga: Benz Dje 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES JAKNEN PER TE RRITUR ORIGJINAL MERCEDES-BENZ E BLER NE GJERMANI


JAKNE E RE ORIGJINAL, MERCEDES COLLECTION, NGJYRA E ZEZE ME VIJA NGJYRE HIRI, E MADHE..XL.
MATERIALI NYLON DHE POLYESTER,, JAKNE E LEHT,,REZISTENT NDAJ SHIUT DHE BORES
JAKNE SPORTIVE SHUME E BUKUR PER MERAKLI TE MERCEDESIT..

SQARIM: KJO JAKNE ESHT E RE PA PERDOR DHE VJEN NGA NJE AMBIENT SHUME I PASTERT KU NUK PERDORET DUHANI SI DHE NUK KA KAFSH SHTEPIAKE..

Mob 044911160
Mercedes,bmw,audi,vw,opel,ford,golf,passat,touran,
Sharan,galaxy,autopjes,qelsa,qelës,qelsi,iphone,iphona
Samsung,samsung galaxy,sony,orë dhe stoli,varrse,mbajtse

a,s,d,f,g,h,j,k,l,q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,z,x,c,v,b,n,m,ora swatch,tissot,rolex,hublot,fossil,diesel,police,esprit,
jacques lemans,iwc,etj,vetura audi,bmw,opel,ford,vw,golf,polo,passat,touran,touareg,tiguan,chrysler,chrysler
telefon,telefon,mobil,nokia,lg,htc,samsung,samsung galaxy,sony ericson,iphon,iphona,iphone
fotoaparat,dvd,tv,studio,muzik,sport,veshje mbathje dhde stolime te tjera.seiko5
sinxhir,rreth,qafore,bizhuteri,jaguar,jaguari,autopjese,bmw 320,325,520,525,530,x3,x5 etj
mercedes 200,220,250,300,350,500,slk.amg,c, cdi,e klase, ,avandgard,clasic qels,qelsi
qelsa,te gjitha kategorit,bmw,bmw x3,bmw x5,bmw x6,land rover,range rover,audi,mercedes
opel,ford,qels,qelsa,mbajtse,varrse,amg,bmw,vw,touran,touareg,polo,golf,passat,tv,video
fotoaparat,camera,sport,aksesor,fashionVarrse,mbajtse,kimik,kimika,kuleta,qanta,kuleta,qanta,
casio,rado,esprit,tissot,police,diesel,jacques lemans,rotary,skagen,vetur,vetura,kamion,kombi,
audi,bmw,citroen,peugeot,renault,a,seat,toledo,ibiza,nissan,mitsubishi,land rover,range rove raudi,bmw,citroen,peugeot,renault,mercedes,benz,seat,skoda,kuleta,kulet,portofol,
touareg,jaguar,sony,philips,panasonic,toshiba,grundig,telefunken,degjuese,iphon,iphone,sony ericson,htc,samsung galaxy,seiko,certina,citizen,bmw,mercedes,toyota,kia,mazda,porsche,panamera,
bosh,bosch,banesë,banesa,shtëpi,shtëpia,shtepia,sende për koleksionim,të tjera,të gjitha kategorit
Mercedes,benz,kia,toyota,mitsubishi,mazda,bosh,bosch,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim