KAPEL ORIGJINALE NIKE MERCEDES BENZ

Shitet nga: Jaguar 15 Jan 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
KAPEL E RE PER MESHKUJ APO FEMRA NIKE MERCEDES BENZ ORIGJINAL

KAPEL ME LOGO ORIGJINAL MERCEDES BENZ
E BLER NE ANGLI NGJYRA E BARDH ME LOGO TE ZEZA MATERIALI POLYESTER..
KAPEL SHUME E BUKUR E RE PA PERDOR

Mob 044 911 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim